Συνταγή DR BET 05/02/2022: Τριάδα με 11 απόδοση και ματσάκι ΑΕΚ – ΑΡΗΣ

DR BET 05/02/2022

Καλημέρα παιχτούρες μου και καλό μήνα!!! Μια η γκάφα του τερματοφύλακα της Δόξας στο 43΄, μια το ότι δεν μπορούσαν να σκοράρουν ακόμη ένα γκολ στο Βέλγιο, μείναμε για ακόμη μια φορά μακριά από ταμείο!

Πάμε λοιπόν για σήμερα με δυο καλοπληρωμένα ματσάκια στις μικρές κατηγορίες της Αγγλίας.

05-02-2022/15:00 ΚΡΟΤΟΝΕ – ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ

Πρώτη επιλογή για το σημερινό μας δελτίο το ντέρμπι ανάμεσα στην 18η Κροτόνε και την 9η στην βαθμολογία Τσιταντέλα. Η Κρότονε δεν είναι μόνο ότι παραμένει αήττητη για 3η συνεχόμενη αγωνιστική με δύο ισοπαλίες και μα νίκη, φαίνεται ότι είναι σε καλό φεγγάρι και από την συχνότητα που σκοράρει 6 γκολ σε 3 παιχνίδια. Στατιστικό που αποδεικνύει πως μπορεί να κυνηγήσει με αξιώσεις την παραμονή της. Από την άλλη η φιλοξενούμενή ομάδα της Τσιταντέλας μπορεί να υπερτερεί σε βαθμούς και ποιότητα από την Κροτόνε αλλά εδώ και 3 αγωνιστικές αγνοεί την νίκη και δεχόταν και στα τρία παιχνίδια γκολ. Ενδιαφέρον στατιστικό για την επιλογή μας και την επιλογή προς τα αριστερά, η αήττητη προϊστορία πέρα των 10 ετών που έχει η Κροτόνε απέναντι στην Τσιταντέλα. Επιλογή το 1Χ διπλή ευκαιρία και γκολ γκολ.

05-02-2022/22:00 ΜΟΝΑΚΟ – ΛΥΩΝ

Συνεχίζουμε με το ντέρμπι στο Μονακό. Η 8η στην βαθμολογία Μονακό θέλει να εκμεταλλευτεί την έδρα της για περάσει στην βαθμολογία την 7η Λυόν και να διεκδικήσει με αξιώσεις ένα Ευρωπαϊκό εισιτήριο. Φοβερά στατιστικά και για τις δυο που αν ξεκινούσε το πρωτάθλημα από την αρχή της χρονιάς θα βρίσκονταν κοντά στην κορυφή. Η Μονακό στα 7 τελευταία παιχνίδια ηττήθηκε μόλις μια φορά ενώ η Λυόν είναι αήττητη από την αρχή του χρόνου στα 7 παιχνίδια που έδωσε μέχρι στιγμής. Ενδιαφέρον οι αναμετρήσεις τους στις προηγούμενες συναντήσεις τους. Παρόλα αυτά η Λυόν με κερδίζει στο να την υποστηρίξω να μην χάσει το σερί της. Επιλογή το Χ2 διπλή ευκαιρία και 2-5 γκολ στον αγώνα.

05-02-2022/17:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Κλείνουμε με ένα πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Άρη. Η γηπεδούχος ομάδα βρίσκεται σε λήθαργο από τότε που δέχτηκε την δύσκολη γι’ αυτήν απόφαση, του μηδενισμού στο παιχνίδι με τον Απόλλων από τον αθλητικού δικαστή, μετρά 3 συνεχόμενες ισοπαλίες με αποτέλεσμα να μείνει πίσω στο κυνήγι του τίτλου. Από την άλλη ο Άρης δέχτηκε την πρώτη του ήττα μέσα στο 2022 από την Αελ, αν και στο 2ο ημίχρονό ήταν πολύ καλύτερος από την αντίπαλή ομάδα. Τα στατιστικά της ΑΕΚ με τα 5 συνεχόμενα ισοπαλία στο ημίχρονο σε κύπελο και πρωτάθλημα αλλά και τα 4 συνεχή ισοπαλία στο τελικό αποτέλεσμα μας προτρέπουν να πάμε με την σοφή επιλογή του ΙΧ*Χ(είτε Χ ημίχρονο είτε Χ τελικό).

ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ MERIDIANBET ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ STOIXIMA365CY
Συνταγή DR BET 05/02/2022: Τριάδα με 11 απόδοση και ματσάκι ΑΕΚ - ΑΡΗΣ